Při nákupu v naší pobočce v Novém Městě na Moravě, Soškova 1550, se o dostupnosti zboží informujte na tel. čísle: 605 028 731 nebo dotaz zašlete na e-mail: nmesto@raj dreva.cz

Akrylátová vana - NIKE 160x70x45 cm

Kód: 080070
2 890 Kč –9 %
Akrylátová vana - NIKE 160x70x45 cm
2 890 Kč –9 % 2 624 Kč / ks 2 169 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Cersanit NIKE je vana střízlivého a neokázale elegantního designu, jejíž výrobce klade důraz na nízké pořizovací náklady při zachování vysoké dílenské kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylátová vana NIKE 160 x 70 x 45 cm

+ kapacita v litrech 195
+ kvalitní akrylát
+ tepelně izolační vlastnosti
+ pevná konstrukce
+ snadná údržba
+ ZÁRUKA 7 LET

V případě vany Cersanit NIKE se jedná o klasickou vanu střízlivého a neokázale elegantního designu, jejíž výrobce klade důraz na nízké pořizovací náklady při zachování vysoké dílenské kvality. Zásadní výhodou tohoto modelu je široká rozměrová paleta - vanu NIKE si lze objednat hned ve čtyřech délkových variantách. Můžete si tak být jisti, že Vám i Vaší koupelně padne jako ulitá.

Pohodlný sklon zádové části a pozorná ergonomie dna i bočních prolisů nabízejí dostatek komfortu i pro náročnější zákazníky - zvýšenou pozornost je však třeba věnovat výběru odpovídající délkové varianty.

V duchu svého názvu, vracejícího se k starořecké bohyni vítězství, u Vás vana Cersanit NIKE jistě zvítězí, a svou elegantní a účelnou jednoduchostí přispěje k tomu, aby se stala nedílnou součástí Vaší koupelny.

CERSANIT se řadí k nejvýznamějším evropským výrobcům značkového vybavení pro koupelny a sanitární prostory s komplexní nabídkou elegantních kolekcí a sanitárních konceptů z vlastního designérského studia. Široká nabídka téměř třiceti produktových řad akrylátových koupacích a masážních van s charakteristickým logem modrého delfína určitě uspokojí i náročné zákazníky. Vany CERSANIT patří ke střední a vyšší kvalitativní třídě výrobků, přičemž poskytovaná obchodní záruka je 7 let od data prodeje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany
Hmotnost: 25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
www.yashica-digital.czKomplexní online marketing