HECHT 5040 - AKU sekačka s pojezdem

Neohodnoceno
 
  • 1 z 18
 

Akumulátorová sekačka s pojezdem. 2x baterie Li-Ion DC 40 V, 4 Ah. Záběr 46 cm. 60 l koš. Výška zdvihu 25 - 75 mm.

Dostupnost Na dotaz
Cena 12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč    
Kód produktu 084119
Značka HECHT
Kategorie ACCU - HECHT 5040
Záruka 2 roky
 

Parametry

Kola na kuličkových ložiscích Ano
Edge Cutting Ano
Boční výhoz Ano
Centrální nastavení výšky Ano
Hmotnost 29,2 kg
Motor 2x 40 V Li-ion 4 Ah
Mulčování Ano
Nastavení výšky rukojeti Ne
Objem koše 60 l
Pracovní záběr 46 cm
Provedení šasi Kov
Výška zdvihu 25 - 75 mm
Typ pohonu Akumulátorový
Pojezd Ano
Průměr kol přední/ zadní (palce) 8/11

 

Akumulátorová sekačka s pojezdem vybavená dvojicí 40V / 4Ah Li-ion akumulátorů. Na dva plně nabité akumulátory zvládne posekat více než 500 m2 travnaté plochy, na pravidelně udržovaných kvalitních pozemcích je odzkoušeno i více než 600 m2. Zároveň je však možné jeden z akumulátorů ze sekačky vyjmout a nechat jej v průběhu sečení dobíjet, na výkon sekačky to nemá vliv. Doba nabíjení akumulátoru je přibližně 2 hodiny.

Nabíječka a akumulátory

Sekačka je vybavena kompletním příslušenstvím, součástí je mulčovací klín, kryt bočního výhozu a samozřejmě i externí nabíječka, na které je možné nabíjet jeden z akumulátorů, zatím co druhým poháníte sekačku.

Ovládání

Detail ergonomického madla

Velká pozornost byla věnována pohodlnému a bezpečnému ovládání. Pohodlné vedení je zajištěno madlem, jehož výška je nastavitelná ve třech polohách. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná, obě ruce mohou držet madlo ve dvou polohách. Spouštění motoru je řešeno originálním způsobem, nějaké spouštěcí páky byste hledali marně. Motor je spouštěn kterýmkoli ze čtyř tlačítek na rukojeti, díky tomu nejsou ruce při sečení unavovány nutností silně tisknout páku. Náhodnému spouštění brání bezpečnostní tlačítko na pravé straně madla, které je nutné krátce podržet při rozběhu motoru. Na madle najdete rovněž řadu kontrolek indikujících stav akumulátorů. Pod krytem u akumulátorů je umístěn další bezpečnostní prvek – spínací skříňka s klíčem, bez kterého není možné sekačku spustit. To zabrání například možnému úrazu dětí, které by si mohly s odstavenou sekačkou hrát.

Trávu je možné sekat do 60 l odolného textilního koše, sekat s bočním výhozem, mulčovat, pro pohodlné sečení podle plotů a zdí je sekačka vybavena i funkcí edge cutting. Rychlost pojezdu je cca 3,5 km/h. Výšku sekačky je možné nastavit centrálně v sedmi stupních od 25 do 75 mm. Pracovní záběr je 46 cm. Sekačka je postavena na robustním odolném ocelovém šasi. Kola uložená na kuličkových ložiscích jsou samozřejmostí.

Sekačka  HECHT 5040

Neskonalou výhodou této sekačky je tichý provoz bez emisí a velice snadná údržba. Není třeba složitě startovat nebo natahovat přívodní kabely. Díky velice snadnému ovládání je vhodná pro seniory a ženy.

 

Zároveň je sekačka prakticky bezúdržbová, veškerá údržba se omezuje prakticky jen na čištění, nabíjení baterie, občasné promazání pohyblivých částí a broušení nože.

V ceně sekačky jsou jako součást dodávky zahrnuty dva li-ion 40V / 4Ah akumulátory, externí nabíječka, na které je možné nabíjet jeden z amumultorů již v průběhu sekání, mulčovací záslepka a kryt bočního výhozu.

Odkazy:

Test a hodnocení sekačky

Texty uváděné jako popis funkcí produktů v žádném případě neslouží jako návod k použití. Při používání prosím postupujte v souladu s uživatelským manuálem, který je součástí dodávky produktu.

Hmotnost 30.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: