Asfaltový šindel Guttatec Obdélník

 
 

CENA JE UVEDENA ZA CELÉ BALENÍ - 3m2 - 

Asfaltový šindel Guttatec

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 507 Kč
Ušetříte 58 Kč (–11 %)
Cena 371,07 Kč bez DPH
449 Kč
Kód produktu 084611
Značka Gutta
Kategorie Asfaltové šindele
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

CENA JE UVEDENA ZA CELÉ BALENÍ - 3m

Jedná se o kvalitní šindel z výrobního závodu IKO vyrobený pod značkou GUTTA nebo Number ONE. Pozor - odstín barev se liší od standardního šindele Guttatec.

Střešní šindel ve tvaru obdelníku. Asfaltový šindel je tvořen šablonami z pásu oxidovaného asfaltu s minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken. Skelná rohož zajišťuje dlouholetou životnost. Vyráběn v několika barevných odstínech. Střešní asfaltový šindel Guttatec je určen pro šikmé střechy o sklonu od 15°do 90°. Povrch šindele Guttatec je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu. Spodní strana je opatřena termoaktivním lepícímpruhem, který slouží ke slepení šablon a vytvoření kompaktní plochy.

  • Nízká hmotnost (cca 11 kg/m2)
  • Jednoduchá montáž svépomocí
  • Vhodné pro tvarově členité střechy
  • Odolný proti krupobití
  • Vhodný pro střechy se sklonem od 15° do 90°
materiál
oxidovaný asfalt
délka
1000 mm
šířka
336 mm
šířka jednoho prvku šablony
333 mm
množství v jednom balení
3 m2
počet šablon v jednom balení
21 ks
hmotnost jednoho balení
29,1 kg
barvy
červená, hnědá
vrchní strana šindele
termoaktivní body
spodní strana šindele
termoaktivní pruh

MONTÁŽ - POKLÁDKA ŠINDELE

Střešní šindel Guttatec je na spodní straně opatřen termoaktivním lepícím pruhem, který umožňuje snadnou, rychlou a kvalitní pokládku. Při pokládce není potřeba žádné speciální nářadí. Stačí pouze kladivo, nůž, metr a vytyčovací šňůra. Asfaltový šindel se pokládá na podkladní hydroizolační pásGuttabit šindel extra nebo alternativní metodou cenově dostupnější asfaltový pás R13. Povrch musí být rovný a patřičně suchý, který je z OSB desek, překližky nebo prken. První řada šindelů se pokládá tak, aby spodní okraj byl na stejné úrovni jako zakládací řada. Šablony se vedle sebe pokládají na sraz. Spodní okraj druhé řady šindelů je na úrovni okrajů dělících zářezů. Jednotlivé šablony jsou v podélném směru vzájemně posunuty o polovinu šířky prvků šablony. K upevňování doporučujeme používat jen hřebíky upravené proti korozi. Spotřeba hřebů "lepenkáčů" je 7 - 8 ks na šablonu.

Podobné produkty

Hmotnost 33 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: