HECHT 755 - motorový kultivátor

Neohodnoceno
 
  • 1 z 6
 
Benzínový kultivátor s motorem BRIGGS & STRATTON Series 650. Výkon 5,5 HP. Záběr 50 cm. 4 plecí radličky, průměr 39 cm. Hmotnost 42,5 kg.
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 11 490 Kč
Ušetříte 2 491 Kč (–22 %)
Cena 7 437,19 Kč bez DPH
8 999 Kč    
Kód produktu 016526
Značka HECHT
Kategorie BENZÍNOVÉ
Záruka 2 roky
 

Parametry

Hmotnost 42,5 kg
Motor Briggs & Stratton 4-taktní
Obsah motoru 190 cm3
Pracovní záběr 50 cm
Výkon 5,5 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
Počet nožů 4
Průměr nožů 25 cm

 

Benzínový kultivátor s 4-taktním motorem BRIGGS & STRATTON series 650 o obsahu 190 ccm, výkonu 5,5 HP a 4 ks plecími radličkami o průměru 25 cm. Hmotnost kultivátoru je 42,5 kg.

Tento rotavátor je ideálním pomocníkem všude, kde je potřeba kultivovat větší počet jednotlivých záhonů. Díky dvojici vzadu umístěných kol je totiž přejíždění velice snadné a stabilní. Spuštění kol k pojezdu a následné zvednutí kol do pracovní polohy se pak provede jednoduše pomocí páky během dvou vteřin. Na závěsu kol je rovněž umístěna ostruha (regulátor hloubky zapracování), která po spuštění slouží v půdě během práce jako brzda. Tím snižuje fyzickou náročnost obsluhy a zároveň zajistí kvalitní rozmělnění struktury půdy. Tento rotavátor je rovněž vybaven výškově nastavitelnými řídítky, což zvyšuje komfort obsluhy. Řídítka jsou osazena ovládacími pákami, páka spojky je opatřena pojistkou proti náhodnému spuštění nožů.

Kultivátor, někdy také označován jako rotavátor ocení každý zahrádkář nebo pěstitel, jelikož hodiny namáhavé práce s rýčem dovede přeměnit na minuty zábavy. Kultivátor využijete po celou sezónu - na jaře i po zbytek roku připravíte půdu podle toho, kdy se která plodina sází, na podzim pak do půdy můžete zapracovat kompost a hnojiva a připravit půdu na zimu.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1 . Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne.

Podobné produkty

Hmotnost 74 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: