HECHT 1330 - benzínový multifunkční stroj

Neohodnoceno
 
  • 1 z 22
 

Multifunkční křovinořez/plotostřih/vyvětvovací pila s 2-taktním motorem HECHT o obsahu 33 cm3. Výkon 1,5 HP. Hmotnost hnací jednotky 4,8 kg.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 6 990 Kč
Ušetříte 2 200 Kč (–31 %)
Cena 3 958,68 Kč bez DPH
4 790 Kč    
Kód produktu 091890
Značka HECHT
Kategorie KŘOVINOŘEZY
Záruka 2 roky
 

Parametry

Dělitelná hřídel Ano
Hmotnost 4,8 kg
Obsah motoru 33 cm3
Výkon 1,5
Typ pohonu Spalovací benzínový motor

 

Akumulátor

HECHT 1330 je multifunkční stroj, který díky možnosti libovolně měnit nástavce s pracovním nástrojem lze využít jako plnohodnotný křovinořez, vyžínač, plotostřih nebo vyvětvovací pilu. Kromě těchto nástavců je součástí dodávky i ramenní popruh a základní nářadí pro výměnu nástrojů.

Nástavec křovinořezu je možné osadit jak ocelovým nožem, nebo strunovou hlavou, snadno posečete trávu i ve špatně dostupných místech, ve svahu a podobně.

Plotostřih si poradí s každým živým plotem, vyvětvovací pila pak usnadní přiřezávání stromů.

Volitelně můžete dokoupit i zařezávač trávníků.

Pohonná jednotka

Velké LED světlo

Základem HECHT 1330 je pohonná jednotka s dvoutaktním, vzduchem chlazeným motorem o obsahu 33 cm3 s maximálním výkonem 1,5 HP. Jako palivo slouží směs benzínu s olejem, kapacita palivové nádrže je 0,7 l. Hmotnost bez nástroje a paliva je 4,8 kg. Startování motoru se provádí pomocí startovacího táhla. Na spodní části pohonné jednotky je osazena základní část pohonné hřídele, která je zakončena dělící spojkou pro rychlé osazení vybraného nástroje. Na této hřídeli rovněž naleznete hlavní rukojeť s ovládacími pákami motoru a pomocnou rukojeť. Zároveň je pod hlavním madlem závěs pro připevnění dodávaného popruhu.

Křovinořez – vyžínač

ovládání frézyNástavec křovinořez je dodáván včetně trojzubého žacího nože a strunové hlavy. O převod síly z hřídele na nástroj se stará kvalitní úhlová převodovka v kovovém pouzdře. Obsluha je před nástrojem a náhodně odhozenými předměty chráněna ochranným krytem z lehkého, ale zároveň odolného plastu. S kovovým trojzubým žacím listem je pracovní záběr křovinořezu 255 mm. Není tak problém posekat přerostlou trávu nebo drobné náletové dřeviny. Strunová hlava zajistí záběr 430 mm, je určena pro struny o průměru 2,4 mm. Hlava je poloautomatická, pokud dojde opotřebením k přílišnému zkrácení struny, stačí jí jemně poklepat o zem, struna se odvine a zařezávač na krytu hlavy ji automaticky zakrátí na správnou délku. Váha nástavce je 1,7 kg

Plotostřih

šnek frézy

Nástroj plotostřih umožní snadné zastřižení nejen živých plotů, ale i některých nízkých dřevin. Přestože je plotostřih umístěn na první pohled ne zvykle na konci hřídele, právě tento design umožní velice snadné střihání bez námahy. Plotostřih má obsluha zavěšen na ramenním popruhu a střihání plotů provádí snadno od země po samotný vršek plotu, aniž by se musela sklánět, nebo šplhat po štaflích. Délka lišty je 400 mm, maximální průměr stříhaných větví je 18 mm. Počet kmitů lišty bez zátěže je 3000/min, hmotnost nástroje činí 2,3 kg. Lištu je možné sklápět v rozsahu +/- 45°.

Vyvětvovací pila

šnek frézy

Nástavec vyvětvovací pily je osazen lištou o délce 286 mm a 3/8“ řetězem se šířkou drážky 1,27 mm. Pila je opatřena olejovou nádrží a automatickým mazáním řetězu. Hmotnost nástroje je 1,6 kg. Umístění pily na hřídeli umožní snadné prořezávání stromků přímo ze země. Další výhodou je možnost prořezávat stromy z místa mimo dosah řezaných větví, které by mohly obsluhu poranit.

 

Pilu využujete nejen pro prořez stromků v sadech, ale například i při údržbě okrasných dřevin v zahradě.

Volitelné příslušenství – zařezávač trávníku

šnek frézy

Jako volitelné příslušenství je možné k tomuto stroji objednat i zařezávač trávníků, se kterým je snadno upravit a udržovat okraje trávníků. Zařezávač je vybaven nožem o délce 200 mm, který rotuje otáčkami až 4900/min. Hloubka řezu je 60 mm. Hmotnost nástroje je 3 kg, manipulaci usnadní nastavitelné kolo, které slouží nejen k pojezdu, ale i k přesnému vedení nástroje. Nůž je umístěn v krytu, který chrání obsluhu před náhodně odhozenými kamínky a zeminou.

Se zařezávačem trávníku budete mít vždy okraje trávníků podél záhonů a dalších ploch dokonale pod kontrolou.

 

Hmotnost 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: