Pařeniště SONJA 2 - 200 x 70 x 62 cm / polykarbonát

Kód: 124501
1 699 Kč –12 %
Pařeniště SONJA 2 - 200 x 70 x 62 cm / polykarbonát
1 699 Kč –12 % 1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pařeniště z odolného dutinkového polykarbonátu. Rám z hliníkových profilů. Rozměry 200 x 70 x 62 cm.Detailní informace

Detailní popis produktu

Polykarbonátové pařeniště s hliníkovým rámem a sedlovou střechou tvořenou čtyřmi otvíravými okny. Před vlastní montáží je nutné si vytvořit pevný základ, kam se pařeniště ukotví. Vlastní montáž provádějte za příznivého bezvětrného počasí na méně větrem exponovaném místě za dobrého odvětlení. Při očekávaném silném větru je nutné okna uzavřít, aby nedošlo k deformaci či úplnému poškození pařeniště. Okénka lze otevřit i zcela sundat. UV ochrana na polykarbonátových deskách je zajištěna nalepenou fólie, která musí být umístěna směrem ven. Montážní návod je součástí balení. Rozměr balení: 200 x 70 x 60 cm.
Parametry
HMOTNOST
11 kg
Šířka
200 cm
Výška
62 cm
Délka
70 cm
Popis zboží

Zahradní pařeniště vhodné pro předpěstování sadby a k pěstování některých druhů zeleniny. Pařeniště je opatřeno děleným víkem, díky kterému je dokonalá kontrola nad ventilací. Je skvělým řešením pro všechny, kteří nechtějí budovat složité konstrukce a při tom touží pěstovat teplomilné rostliny a zeleninu.

Pevná a lehká konstrukce

Rám je vyroben z hliníkových profilů, které vynikají svou nízkou váhou a dlouhou životností téměř bez údržby. Navíc nepodléhají korozi, což je důležité především při udržování vlhkého klimatu uvnitř pařeniště. Díky jednoduché montáži se můžete vyhnout těžkým stavebním pracím, hliníková konstrukce navíc působí moderně a snadno se čistí. Pařeniště se tak stane nejen užitečným, ale také estetickým doplňkem vaší zahrady.

Kvalitní výplně s UV filtrem

Výplně pařeniště jsou vyrobeny ze 4 mm silného polykarbonátu, Z venkovní strany jsou opatřeny UV filtrem, který chrání rostliny před škodlivým slunečním zářením.

Oproti tradičním skleněným výplním vynikají především svou pružností a pevností. Jejich pevnost ještě zvyšuje celo-obvodové vložení do profilů rámu. Díky komůrkovému systému mají také skvělé tepelněizolační vlastnosti a odolnost proti teplotním vlivům. Ve srovnání s jinými umělými materiály navíc vynikají barevnou stálostí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pařeniště
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: