Při nákupu v naší pobočce v Novém Městě na Moravě, Soškova 1550, se o dostupnosti zboží informujte na tel. čísle: 605 028 731 nebo dotaz zašlete na e-mail: nmesto@raj-dreva.cz

HECHT 45 - benzínová řetězová pila

Kód: 016434
2 990 Kč –13 %
HECHT 45 - benzínová řetězová pila
2 990 Kč –13 % 2 599 Kč / ks 2 148 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Motorová řetězová pila ● Objem motoru: 45 cm3 ● Výkon motoru: 2,1 kW ● Délka lišty: 40 cm ● Hmotnost: 5,4 kg ● Řetěz: 25Q66E

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorová pila HECHT 45 se díky skvělému poměru ceny a výkonu stala jednou z nejprodávanějších pil ve své kategorii. Pro pohon je použit spolehlivý dvoutaktní motor se zdvihovým objemem 45 cm3 s maximálním výkonem 2,7 HP. Maximální otáčky motoru jsou 10 800 otáček za minutu, rychlost řetězu je 23,1 m/s. Délka lišty je 40 cm. Tyto parametry z pily dělají lehkého a výkonného pomocníka v kategorii domácích a hobby pil.
Pila je vybavena pumpou pro nástřik paliva a poloautomatickým sytičem. Startování je proto u správně seřízené pily velmi snadné. Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.
Pila je dodávána společně se 40 cm dlouhou lištou HECHT a řetězem 0,325'' / 1,5 mm se 66 články. Typové označení řetězu je HECHT 25Q66E. Mazání řetězu a lišty je při řezání zajištěno automaticky čerpadlem z nádrže integrované přímo v pile.
Řetězová pila je nebezpečný nástroj, proto je při práci nutné používat ochranné pracovní pomůcky, mezi něž patří chrániče zraku a sluchu, pracovní přilba, zpevněná obuv, neprůřezné kalhoty, pracovní rukavice apod. Ochranné pracovní pomůcky naleznete v našem internetovém obchodě v oddělení ochranné pomůcky

Doplňkové parametry

Kategorie: Řetězové pily
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5.4 kg
Délka lišty (cm): 40
Jmenovitý výkon motoru (kW): 2,1
Max. otáčky motoru (ot/min): 10800
Mazání lišty a řetězu: Automatické
Motor: Hecht 2-taktní
Objem motoru (cm3): 45
Objem palivové nádrže (litry): 0,55
Rychlost řetězu (m/s): 23,1
Řetěz: 0,325'', 1,5 mm, 66 článků
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Výkon (HP): 2,7
Zubová opěrka: Ano - kovová
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
E Avatar autora | 21.10.2021
Vše mám od HECHT křovinořez, sekačku, dokonce i sekeru a se vším spokojenost, bezproblémové startování, chod, malá spotřeba, příště to néj pro hobby domácí práce. Rozhod jsem se i pro pilu která je super. Má cepak, dobrej řetěz i listů. Startování bez problémů. Srovnatelna s o moc drahými zn. Pokud vydrží jak křovinořez co mám, což věřím že ano tak spokojenost nad očekávání. Zatím ji mám v záběhu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
www.yashica-digital.czKomplexní online marketing