Při nákupu v naší pobočce v Novém Městě na Moravě, Soškova 1550, se o dostupnosti zboží informujte na tel. čísle: 605 028 731 nebo dotaz zašlete na e-mail: nmesto@raj-dreva.cz

HECHT 958 - benzínová řetězová pila

Kód: 129723
5 999 Kč / ks 4 958 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Motorová řetězová pila s délkou lišty 39 cm. Motor o objemu 58 cm3 s jmenovitým výkonem 3,3 HP. Hmotnost 5,5 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorová řetězová pila d motorem o výkonu 3,3 HP a obsahem 58 cm3. Rychlost řetězu je 28,2 m/s. Pila je osazena karburátorem WALBRO a značkovou lištou a řetězem OREGON.
Pro ergonomickou konstrukci pily byly použity moderní materiály, kvalitní ocel, lehké hliníkové slitiny a odolné plasty. Jejich správnou kombinací bylo dosaženo vynikající odolnosti, optimálního vyvážení a nízké hmotnosti pily. Vhodně tvarované rukojeti umožní jisté a bezpečné držení pily ve všech pracovních polohách. Pila je vybavena antivibračním systémem, který maximálně potlačuje přenášení nepříjemných vibrací do rukojetí, způsobených výkonným motorem. Ruce proto nejsou nadměrně namáhány vibracemi a práce je mnohem pohodlnější.
Velký důraz byl kladen na bezpečnost při práci. Pila je vybavena bezpečnostní brzdou a průměrný čas zastavení řetězu z maximální rychlosti je 0,1 s. Dalším bezpečnostním prvkem je umístění dvojice spouštěcích prvků pily na hlavním madle, které podstatně snižují riziko nechtěného spuštění posunu řetězu při nastartovaném motoru. Pila je vybavena ocelovou zubovou opěrkou, která při správném použití pily brání vyskočení pily z řezu při rázech způsobených například zachycením řetězu v řezu.

Doplňkové parametry

Kategorie: HECHT
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5.5 kg
Antivibrační systém: Ano
Délka lišty (cm): 39
Mazání lišty a řetězu: Automatické
Motor: Hecht 2-taktní
Objem motoru (cm3): 58
Rychlonapínání řetězu: Ne
Výkon (HP): 3,3
Zubová opěrka: Ano - kovová
Rozměr balení: 44x27x35 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 17.1.2024
17 let používám Husqvarnu a už mě nebavilo dávat 25 za Číňana který vydrží rok. Tak jsem si řekl že skusim Hechta za 6000 i kdybych měl koupit 3za rok.. to jsem se ovšem přepočítal, jela 15minut, po odborném seřízení jela 10minut.. mechanici asi snídají kaši z dobrých argumentů jen aby nemuseli přiznat že je to šrot a nemuseli vracet peníze.. do Hechta už nikdy nepůjdu..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
www.yashica-digital.czKomplexní online marketing