Při nákupu v naší pobočce v Novém Městě na Moravě, Soškova 1550, se o dostupnosti zboží informujte na tel. čísle: 605 028 731 nebo dotaz zašlete na e-mail: nmesto@raj-dreva.cz

PRIMALEX - lazura tenkovrstvá bezbarvá

Kód: 014075
Neohodnoceno
Značka: PPG
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Primalex Lazura tenkovrstvá je určena k ochranným a dekorativním vrchním nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Primalex Lazura tenkovrstvá je určena k ochranným a dekorativním vrchním nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí. Lazura zvýrazňuje kresbu dřeva a zvyšuje odolnost proti vodě a povětrnostním vlivům včetně UV záření. Odstíny bezbarvá a borovice splňují kritéria pro obarvitelnost v tónovacích automatech Primalex, proto při jejich využití jako bází lze dosáhnout vybrané barevné tóny dle speciálního vzorníku Primalex Lazury.
Je vhodná pro nátěry pergol, plotů, dřevěných podhledů, konstrukcí a stavebních prvků. Bezbarvé provedení lazury doporučujeme používat pouze ve vnitřním prostředí. Lazura není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou ani k nátěrům dětského nábytku a hraček.
Úplné zaschnutí
20
Konečný vzhled nátěru
matný
Ředění
 
připravena k okamžitému použití (bez ředění)
 
pro mytí pomůcek a úkapů S6006

Doplňkové parametry

Kategorie: Lazury na dřevo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
www.yashica-digital.czKomplexní online marketing