Při nákupu v naší pobočce v Novém Městě na Moravě, Soškova 1550, se o dostupnosti zboží informujte na tel. čísle: 605 028 731 nebo dotaz zašlete na e-mail: nmesto@raj-dreva.cz

Přezimující škůdci na ovocných a okrasných dřevinách

Banner-skudci-article

Na našich zahrádkách se často v různých úkrytech, nejčastěji v podobě ovocných a okrasných dřevin, hromadí škůdci, kteří se snaží přečkat zimu. Můžete je nalézt v prasklinách kůry, za šupinami pupenů atd. Zastihnout je můžete v různých fázích od vajíčka (např. mšice, mery, štítenky, atp.) po dospělce (např. vlnovníky atp.), proto vám přinášíme řešení v podobě postřiku AGRO Přezimující škůdci STOP.

Tento český výrobek je povolený v ekologickém zemědělství, nezanechává rezidua v rostlinách a má nulovou ochrannou lhůtu. Skvěle tak poslouží jako prevence proti škůdcům v období vegetace.

Kdy a jak začít ošetřovat?

Nejlépe je začít s ošetřováním brzy zjara nebo v předjaří, kdy začínají škůdci být aktivní. Ošetření lze započít s prostředkem AGRO Přezimující škůdci STOP s dávkou 30 ml/1 l vody. Balení přípravku o 250 ml by mělo pokrýt až 4 středně vzrostlé stromy.

Důležité je nechat prostředek 12h předem při pokojové teplotě, protože se jedná o olejový prostředek, který za nízké teploty houstne. Při ředění použijte vodu - rovněž pokojové teploty. Těsně před použitím jíchu důkladně promíchejte

Dřeviny řádně omyjte postřikem. Je potřeba, aby se postřik dostal do všech úkrytů škůdců. Při konci rašení je možné aplikovat naposledy.

TIP: Zkuste před výsadbou/výsevem ve sklenících, pařeništích či fóliovnících využít postřik i na konstrukci, protože škůdci se mohou ukrývat i v různých záhybech, kde přezimují.

 

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

www.yashica-digital.czKomplexní online marketing